PLÁN AKCÍ

2020/2021

PROSINEC

1.prosinec – školka voní perníčky

4.prosinec – dopolední mikulášská nadílka s pohádkou „O dvou hladových čertech“

9.prosinec – vánoční fotografování

14. – 18.prosinec – VÁNOČNÍ TÝDEN V MŠ

PONDĚLÍ – divadelní představení „Kde se vzaly Vánoce“

ÚTERÝ – vánoční zvyky, koledy

STŘEDA – pohádkový den

ČTVRTEK – vánoční nadílka – odchod z MŠ v 17.00 hodin

PÁTEK – zpěv koled pod stromečkem, hry s novými hračkami

Kolektiv MŠ přeje všem krásné, klidné, radostné prožití vánočních svátků.

Z důvodu mimořádných opatření všechny akce v měsíci listopadu odpadly.

ŘÍJEN

8. říjen – divadelní představení – SEDM TRPASLÍKŮ

26. a 27. říjen – mimořádné podzimní prázdniny

28. říjen – STÁTNÍ SVÁTEK

29. a 30. říjen – podzimní prázdniny

Projektové dny: Krásy našeho dvojměstí – 20.10. – Broučci, 21.10. – Motýlci, 22.10. Písnička (vzhledem k aktuální situaci přesunuty na jiný termín)

Tajné výlety, třídní výlety

Vážení rodiče.
Prosíme Vás, abyste četli nástěnky ve vestibulu. Nejvíce aktuální jsou dvě velké magnetické tabule a poté nástěnky přímo u tříd. Ostatní nástěnky jsou doplňující, kde se můžete dozvědět informace o naší školce, Řád školy, organizace činností ve třídách, Školní vzdělávací program apod. Internetové stránky fungují dobře, ale informace u tříd může mít každá třída jinak (akce, výlety, co si přinést na vyrábění apod.)

Rodiče.
Prosíme Vás, abyste Vašim dětem do mateřské školy přinesli náhradní oblečení – (slipy, kalhotky, ponožky, triko, tepláky nebo punčochy), aby se v případě „nehody“ mohly vaše děti převléknout. Oblečení dětem podepište.
Procházka s dětmi se koná i v mírném dešti, proto dejte dětem do skříněk gumáky a pláštěnku. V případě, že uvidíte, že byla pláštěnka použita, to poznáte podle toho, že visí na skříňce, prosíme Vás o její následné složení a uložení opět do skříněk.

ZÁŘÍ

TŘÍDNÍ SCHŮZKY SE KONAJÍ:

BROUČCI – 9. 9. 2020 v 16.00 hodin

MOTÝLCI – 9. 9. 2020 v 16.00 hodin