PLÁN AKCÍ

3. prosinec – Školka voní perníčky

5. prosinec – dopolední mikulášská nadílka (spolupráce se ZŠ

11. prosinec – Návštěva DPS – společné vánoční setkání

11. prosinec – krátké odpolední posezení s rodiči, vystoupení dětí ze třídy Písnička (od 16.00 hod.)

16. – 20. prosinec VÁNOČNÍ TÝDEN V MŠ

Pondělí – výzdoba školy, vánoční zvyky

Úterý – divadelní představení „Vánoční pohádka“

Úterý – 17. prosince – krátké posezení s rodiči, vystoupení dětí ze třídy Broučci od 16. 00 hodin a dětí ze třídy Motýlci od 16.30 hodin – POZOR, děti z Motýlků budou mít vystoupení ve třídě Písnička

Středa – návštěva dětí ze ZŠ – vánoční pásmo

Čtvrtek – vánoční nadílka s přespáním v MŠ

Pátek – zpěv koled pod stromečkem, hry s novými hračkami

Kolektiv MŠ přeje všem krásné, klidné radostné prožití vánočních svátků.

19. listopad – pohádka ve školce – Tři pohádky o Honzovi

25. listopad – dopolední výlet do Prahy – Kostel svatého Šimona a Judy – Česká mše vánoční

– bližší informace o odjezdu sledujte na nástěnkách ve vestibulu –RODIČE, PŘIVEĎTE              25. LISTOPADU DĚTI DO ŠKOLKY DO 6.30 HODIN !!!

– kostel je vyhřívaný

–  ze zkušenosti víme, že dětem se představení velmi líbilo a dokázaly se soustředit –                        sváteční atmosféra měla své kouzlo, a proto bychom Vás chtěli požádat, aby Vaše                        děti, v rámci kulturního zážitku, měly i (dle možnosti) sváteční oblečení

26. listopad – vánoční fotografování v MŠ

ŘÍJEN

2. říjen – divadelní představení v MŠ – Bavíme se s Cecilkou

3. říjen – vyšetření očí – pro přihlášené děti

18. říjen – divadelní představení v MŠ – Houbařská pohádka

28. říjen – pondělí – Státní svátek

29. – 30. říjen – úterý, středa – podzimní prázdniny

31. říjen a 1. listopad – základní škola – ředitelské volno

Vážení rodiče.
Prosíme Vás, abyste četli nástěnky ve vestibulu. Nejvíce aktuální jsou dvě velké magnetické tabule a poté nástěnky přímo u tříd. Ostatní nástěnky jsou doplňující, kde se můžete dozvědět informace o naší školce, Řád školy, organizace činností ve třídách, Školní vzdělávací program apod. Internetové stránky fungují dobře, ale informace u tříd může mít každá třída jinak (akce, výlety, co si přinést na vyrábění apod.)

Rodiče.
Prosíme Vás, abyste Vašim dětem do mateřské školy přinesli náhradní oblečení – (slipy, kalhotky, ponožky, triko, tepláky nebo punčochy), aby se v případě „nehody“ mohly vaše děti převléknout. Oblečení dětem podepište.
Procházka s dětmi se koná i v mírném dešti, proto dejte dětem do skříněk gumáky a pláštěnku. V případě, že uvidíte, že byla pláštěnka použita, to poznáte podle toho, že visí na skříňce, prosíme Vás o její následné složení a uložení opět do skříněk.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY SE KONAJÍ:

BROUČCI – 10. 9. 2019 v 16.00 hodin

MOTÝLCI – 10. 9. 2019 v 16.00 hodin