PLÁN AKCÍ

29. – 30. říjen – úterý, středa – podzimní prázdniny

31. říjen a 1. listopad – základní škola – ředitelské volno

Vážení rodiče.
Prosíme Vás, abyste četli nástěnky ve vestibulu. Nejvíce aktuální jsou dvě velké magnetické tabule a poté nástěnky přímo u tříd. Ostatní nástěnky jsou doplňující, kde se můžete dozvědět informace o naší školce, Řád školy, organizace činností ve třídách, Školní vzdělávací program apod. Internetové stránky fungují dobře, ale informace u tříd může mít každá třída jinak (akce, výlety, co si přinést na vyrábění apod.)

Rodiče.
Prosíme Vás, abyste Vašim dětem do mateřské školy přinesli náhradní oblečení – (slipy, kalhotky, ponožky, triko, tepláky nebo punčochy), aby se v případě „nehody“ mohly vaše děti převléknout. Oblečení dětem podepište.
Procházka s dětmi se koná i v mírném dešti, proto dejte dětem do skříněk gumáky a pláštěnku. V případě, že uvidíte, že byla pláštěnka použita, to poznáte podle toho, že visí na skříňce, prosíme Vás o její následné složení a uložení opět do skříněk.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY SE KONAJÍ:

BROUČCI – 10. 9. 2019 v 16.00 hodin

MOTÝLCI – 10. 9. 2019 v 16.00 hodin